BTP

 

Bağımsız Türkiye Partisi , ismini bile ağzına alınmaya korkulan ,diğer taraftan ismi anıldığında  huzur veren parti ismi. Devri daim olsun , tez zamanda Türk milletine ve kainata iktidar olsun.

BTP
Ergünay Elma

BTP

Yazımızın başında ismi anıldığında korkulan dediğimiz, kime korkulan ? İktidara geldiğinde değirmenin akışını değiştirecek, suyunun millete aktarılacağından korkanlar, yerli korkaklar ve bu milletin kaynaklarını el edip küresel güçler ki yüzyıllardır sömürü ile sömüren ecnebi korkaklar.

 

Yerli yersiz(ecnebi) BTP ( Bağımsız Türkiye Partisi) nin ismini duyduğunda huzur bulanlar ne mutlu onlara ki , onlar değirmenin suyununda kendilerine gelmesini isteyen insanımız ve dünya üzerinde de o değirmen suyundan nasibini almak isteyenler. 

 

Bugünler de yapılan anketlerde ismini BTP ismini saklayanlar , saklamaya çalışanlar neyi kimden sakladıklarının farkındamı ? Aslında herkes her şeyin  farkında , saklayanda farkında, saklananda farkında , asıl saklanılanlar yani seçmenler farkında mı ? 

 

Değirmenin başında ki değişmedikçe , değirmenin diğer tarafındakilere hayat yok !

 

Prof Haydar Baş ın Türk milletine ve dünyaya kazandırdığı dünya ekonomik sorunlara tek çare Milli ekonomi Modeli hem yerli hem yersiz( ecnebiler) e hayat olan yegane modeldir. Bugünün BTP lideri Av. Hüseyin Baş ta babasının yolunda devam etmektedir.

 

BTP Değirmenin başına getirilmelidir .